Kochasz muzykę? Lubisz śpiewać? Chcesz zacząć swoją przygodę ze sceną?

Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej pragnie zaprosić wszystkich chętnych na przeznaczoną dla dzieci i młodzieży grupę wokalną. Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 15:00, a instruktorem jest Pani Wioletta Jasińska, działająca od lat na lokalnej scenie wokalistka z wieloletnim doświadczeniem zarówno scenicznym jak i studyjnym. Pani Wioletta współpracowała z wieloma zespołami i artystami na przestrzeni lat, a ostatnimi czasy związana jest z zespołem California. Dla wszystkich chętnych wokalistów/wokalistek, czy to zaczynających dopiero swoją przygodę ze śpiewem czy też bardziej doświadczonych, oprócz doświadczonej i pomocnej kadry czeka również dostęp do profesjonalnego sprzętu muzycznego, regularne występy na scenie, realizacja nagrań oraz wyjazdy na regionalne konkursy wokalne. Na zakończenie kursu wszyscy chętni uczestnicy będą mieli okazję nagrać jeden wybrany utwór a najlepsze z nich będą promowane na stronie Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej. Zapraszamy!