Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej posiada w swojej ofercie estradę mobilną W48 firmy ALSPAW posiadającą wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz ppoż.Wymiary podłogi 8 m x 6 m w pełni oświetlona lampami LEG o mocy 250 w. Wysokość od podłogi do dachu 3.30 m. Możliwość instalowania dodatkowego oświetlenia na konstrukcji dachowej do 1000 kg. Przy scenie dodatkowo rozkładamy 2 podesty na sprzęt nagłaśniający oraz dwie pary schodów wyjściowych po obu stronach estrady. Szybki montaż i demontaż. Zapewniamy transport z pełną obsługą.

Bardzo elastyczna i atrakcyjna cena dostosowana do klienta.

Posiadamy także namiot imprezowy modułowy ciężki o wymiarach 35 m długości na 10 m szerokości oraz  4.5 m wysokości w szczycie. Konstrukcja aluminiowa przytwierdzana do podłoża szpilami. Namiot można budować segmentami, każdy segment ma 5 m długości i można jego wielkość dopasować do każdej imprezy. Doskonale sprawdza się przy organizacji dużych imprez jak i małych typu wesele czy piknik. Można go stawić w każdych warunkach. Do przewozu posiadamy specjalną lawetę. Zapewniamy pełną obsługę, czyli montaż – demontaż oraz transport.

Cena wynajmu oraz transportu do uzgodnienia. Serdecznie polecamy i nie straszna będzie zmienna aura pogodowa podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Do organizacji wszelkich kiermaszów kulinarnych czy wystawowych proponujemy namiot typu JEHLAN. Jest doskonały do prezentacji dla 12 stanowisk promocyjnych. Wymiary 12 m na 8 m. Konstrukcja elipsowata koloru żółtego.

Cena z montażem i transportem do uzgodnienia.  

Kontakt telefoniczny 507408309 , 158119945 lub mailowy kontakt@gokpadew.pl