Ostatnie dni zapisów na Rundkę Rowerową w Padwi Narodowej!

Jeszcze do środy, 26 lipca, przyjmujemy zgłoszenia do drugiej Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Rundka Rowerowa to impreza dedykowana całym rodzinom chcącym spędzić weekend w aktywny i ciekawy sposób. By zachęcić do udziału w Rundce Rowerowej jak najwięcej osób, a także, by uczcić piątą edycję imprezy, władze samorządowe powiatu podjęły decyzję o organizacji trzech odrębnych rajdów.

Pierwsza spośród trzech zaplanowanych imprez odbyła się 22 lipca w Radomyślu Wielkim. Uczestnicy przejechali dystans około 20 kilometrów ze startem i metą na radomyskim stadionie, odwiedzając pod drodze m.in. Dulczę Małą, Jamy i Pień.

W drugim etapie rundki przygotowaliśmy dla rowerzystów równie atrakcyjną, liczącą około 28 kilometrów trasę. Start i meta zlokalizowane zostaną na terenach Zespołu Szkół w Padwi Narodowej. Po drodze uczestnicy imprezy przejadą przez miejscowości Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Józefów, Jaślany, Pluty i Czajkowa – w ostatniej z miejscowości zaplanowany jest odpoczynek w leśniczówce Nadleśnictwa Mielec.

300 pierwszych zapisanych uczestników rundki otrzyma na mecie bidon z pamiątkowym nadrukiem oraz bezpłatną porcję kiełbaski grillowej. Zapis na wydarzenie w pierwszej 300 gwarantuje także udział w losowaniu cennych nagród – będą to m.in. profesjonalne akcesoria rowerowe.

Zachęcamy do zapisów przez formularz dostępny pod adresem: https://tiny.pl/c7w7c

Więcej o rundce: https://tiny.pl/crthc