Od 5 do 25 października 2020 r. został przeprowadzony remont w Gminnym Ośrodku Kultury. Wysłużony dotychczas parkiet na sali widowiskowej oraz w przedsionku, został wymieniony na nowy dębowy. Rodzima firma z Padwi Narodowej prowadzona przez Zygmunta Karabę podjęła się wymiany parkietu. W efekcie przeprowadzono kilka etapów prac: wycyklinowanie starego parkietu, przyklejenie nowego i wycyklinowanie, nałożenie pierwszej warstwy wysokiej jakości lakieru podkładowego a następnie dwóch warstw lakieru nawierzchniowego. Oprócz tego zamontowano listwy przypodłogowe a także zrobiono kanały kablowe, w których schowano wszystkie kable do urządzeń, aby nie były one w ogóle widoczne na zewnątrz. Została również pomalowana i polakierowana scena, która wraz z nowym kotarami i odmalowanymi ścianami wygląda profesjonalnie i nadaje sali charakter teatralny. Wymieniono także w szatni stare panele na nowe o wysokiej klasie ścieralności. Cały koszt inwestycji wynosił 36080,00 zł.