TARNOBRZESKI DOM KULTURY. 28 i 29-ego września w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbył się 23 finał Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”!  Wiosną w kwalifikacjach wstępnych i regionalnych przesłuchanych zostało blisko 2500 wokalistów z całego kraju! Do finału zakwalifikowane zostały 123 osoby, w tym Oliwia Perc -reprezentantka Warsztatu Wokalnego „Nowe Brzmienie” działającego przy naszym ośrodku! Oliwia wystąpiła z utworem z repertuaru Majki Jeżowskiej „Deszcze z zielonych lat, w I kategorii wiekowej. Po przesłuchaniach 28-ego września została ogłoszona lista 17 osób, które nominowane zostały do przesłuchań finałowych dnia następnego. I tak, w ostatecznych rozgrywkach, Oliwia wyśpiewała II MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej!!! W komisji artystycznej konkursu zasiadali m.in.: Aneta Figiel – wokalistka programu „Jaka to melodia”, Rafał Szatan – wokalista obecnie występujący w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Adrian Wiśniewski – aktor, wokalista Studia Accantus Michał Jurkiewicz – kompozytor, muzyk w zespole Grzegorza Turnaua, autor wielu kompozycji znajdujących się na płytach „Wygraj Sukces”. Jest to jeden z największych sukcesów naszych wokalistów, którzy już od 8 lat działają w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej.
Gratulujemy i zapraszamy powyżej do nagrania video z prezentacji Oliwii oraz do pamiątkowych zdjęć!