W dniu 10 października 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej odbyło się pasowanie na Małego i Dużego Smyka wychowanków Niepublicznego Żłobka „Małe Smyki” oraz  Niepublicznego Przedszkola „Smyki”. Uroczystość zainaugurowała prezentacja na scenie Małych Żłobkowych Żabek wraz                       z rodzicami. Wszystkie Małe Żabki z rąk Pani Dyrektor otrzymały swoje pierwsze żłobkowe dyplomy oraz kuferki obfitości z zabawką i słodyczami. Następnie każda grupa przedszkolna zaprezentowała przygotowany na tę okazję program artystyczny. Były wiersze, piosenki, obietnice i prośby – związane z codziennym, przedszkolnym życiem Naszych Pszczółek, Biedronek, Motylków i Sówek.                                     Wszystkie Przedszkolaki złożyły również uroczyste ślubowanie, po którym Pani Dyrektor wręczyła każdemu z nich dyplom oraz kuferek obfitości. W tym szczególnym dniu na scenie GOK wystąpili również Nauczyciele i Dyrekcja Niepublicznego Przedszkola „Smyki” oraz Niepublicznego Żłobka „Małe Smyki” . Pani Magdalena Burghardt Przewodnicząca Rady Rodziców przygotowała niespodziankę – konkurs, w którym sprawdzała wiedzę nauczycieli z zakresu tematyki ważnej dla każdego Smyka, czyli bajek dla najmłodszych. Nie zabrakło również życzeń z okazji Dnia Nauczyciela od wszystkich rodziców Małych   i Dużych Smyków. Podziękowanie dla Dzieci za wspaniałe prezentacje sceniczne oraz dla Nauczycieli w imieniu władz gminy Padew Narodowa na ręce Pani Dyrektor złożyła również Pani Anna Wiącek, Sekretarz Gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości a naszym Paniom za przygotowanie programu artystycznego:

Grupa Pszczółek – Magdalena Wicher, Agata Krępa

Grupa Biedronek – Justyna Durda

Grupa Motylków – Anna Leśniowska

Grupa Sówek – Marta Kielek, Beata Głodzik

Grupa Żabek – Agnieszka Marek

Pozostaje nam życzyć wszystkim Małym i Dużym Smykom wielu niezapomnianych wrażeń i nowych, inspirujących doświadczeń w kolejnym roku szkolnym 2018/2019.