W terminie od 08.09.2023 r. do 27.10.2023 r. LGD PROWENT prowadzi konkurs plastyczno- fotograficzny pod nazwą „LGD funduszami europejskimi malowane – jak fundusze europejskie zmieniają obszar PROWENT”.

Celem konkursu jest promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju LGD, popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych i ich roli w procesie rozwoju obszaru, aktywizacja mieszkańców regionu w zakresie odkrywania i poznawania bogactwa własnej okolicy, ukazanie architektury obszaru Lokalnej Grupy Działania „PROWENT”, upowszechnianie wiedzy o działaniach prowadzonych przez LGD.

Konkurs przewidziany jest dla dzieci i młodzieży szkolnej do 16 roku życia, zameldowanej na obszarze należącym do Lokalnej Grupy Działania „PROWENT” lub uczęszczającej do szkoły na tym obszarze. W zależności od kategorii wiekowej prace można składać w różnej technice:

I kategoria – do 9 roku życia – prace plastyczne wykonywane różną techniką,

II kategoria – od 10 do 16 roku życia – zdjęcia.

Organizator konkursu zapewnia atrakcyjne nagrody rzeczowe za zajęcie trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnienia.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 17 773 18 90 oraz na stronie internetowej LGD PROWENT: https://lgdprowent.pl/konkurs-plastyczno-fotograficzny/ gdzie również można pobrać regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *