Mimo epidemii koronawirusa w Mielcu zagrał 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Samorządowym Centrum Kultury zorganizowano studio, w którym odbywały się rozmowy z mielczanami – przedstawicielami instytucji, artystami, a przede wszystkim osobami aktywnie zaangażowanymi w pomoc dla WOŚP. Wywiady poprzedzone były szeregiem występów artystycznych, które w sporej większości przygotowane były już wcześniej. Ogrom pracy całego mieleckiego Sztabu WOŚP sprawił, że ramówka transmisji była wypełniona od godziny 12 do 20. Tu dużą rolę odegrał  nasz ekran wielkoformatowy, który pełnił rolę tła dla zapraszanych gości i przeprowadzającymi z nimi rozmowy dziennikarzami. Podczas pracy całego studia  na ekranie   wyświetlane były bieżące informacje, prezentację czy ramówki telewizyjne. Rozmowy w studio przeplatane były występami różnych artystów. Wystąpili m.in.: Kameleon DK SCK Mielec – zespół wokalny, Maciej Kozłowski – iluzjonista showman (“Mam Talent”), Big Mielec Band, Cantica Romanza,  Michał Rudaś – wokalista (“Jaka to melodia”, “Taniec z gwiazdami”, “The Voice of Poland”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), Senior Show – grupa teatralno – kabaretowa, Nick Sinckler – amerykański wokalista, Krystian Sarama – finalista konkursu RMF ”Twoje 5 minut”, Podkarpacki Chór Męski, Zespół Le Moor a także nasze wokalistki z Warsztatu Wokalnego „Nowe brzmienie” – Lenka Małodzińska, Maja i Iga Pańczyk. . Imprezę poprowadził jak co roku Tomasz Łępa i Kevin Aiston.

Sztab WOŚP Mielec zebrał w tym roku 161 tysięcy 246 zł!