17 i 18 października 2019 r. w sali „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyły się przesłuchania w VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Debiut 2019. 24 października odbył się Koncert Laureatów VIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Debiut 2019, w którym Lena Małodzińska wyśpiewała I miejsce w swojej kategorii wiekowej piosenką „Duecik”. W skład jury wchodzili: Magdalena Tul, Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Rafał Grząka. Celem konkursu była prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, promocja twórczości instruktorów, wspieranie oraz promocja twórczości artystycznej, rozwijanie zdolności wokalnych oraz kultury scenicznej, propagowanie polskiej kultury muzycznej oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa. Serdecznie gratulujemy Lence i życzymy jej dalszych sukcesów.