Ogromny sukces Lenki Małodzińskiej

4 i 5 kwietnia odbył się w Radomiu XIV finał Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”. Do finału konkursu, z nadesłanych zgłoszeń muzycznych, zakwalifikowanych zostało ponad 80 wokalistów z całej Polski, a także z Niemiec i Litwy! Nasz ośrodek reprezentowały:
Maja Pańczyk, Lena Małodzińska, Oliwia Perc, Natalia Rusek i Julia OwocW pierwszy dzień festiwalu, w Młodzieżowym Domu Kultury, przeprowadzone zostały przesłuchania konkursowe. Z grona naszych reprezentantek, do koncertu finałowego zakwalifikowana została Lena Małodzińska! Drugiego dnia festiwalu, podczas koncertu laureatów, który odbył się w sali koncertowej Resursy Obywatelskiej, komisja artystyczna w składzie: Majka Jeżowska, Szymon Wydra i Andrzej Kisiel,
przyznała Lenie I NAGRODĘ w najmłodszej kategorii wiekowej!!! Tym samym Lenka potwórzyła swój sukces sprzed 2 lat i zdobyła jedną z trzech najważniejszych nagród tegorocznego konkursu. Nagrodzona została za wykonanie rzadko śpiewanego bluesa z repertuaru Pani Majki Jeżowskiej pt.”Duecik”, do którego aranżację muzyczną stworzył Mateusz Hrynkiewicz i Wojciech Kołek! Ogromną nagrodą dla Lenki był też wspólny występ na jednej scenie z samą Panią Majką!
Gratulujemy prezentacji WSZYSTKIM naszym wokalistkom i życzymy dalszych sukcesów.