kolejne sukcesy naszych wokalistek:-)

W tegorocznej edycji podkarpackiego festiwalu „Na skrzydłach muzyki” w Rzeszowie nasz ośrodek reprezentowała Iga  Pańczyk, która wyśpiewała wyróżnienie! Jest to już kolejna nagroda Igi w tym konkursie. Nasza reprezentantka jest również laureatką I i III nagrody tego festiwalu :-)
W komisji artystycznej zasiadała m.in. Kasia Popowska. Kolejny sukces w konkursie o zasięgu podkarpackim i świętokrzyskim pt. ” Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców” w Nowej Dębie w,którym wzięło udział blisko 150 wokalistów! Nasz ośrodek dzielnie reprezentowało 7 wokalistek Warsztatu Wokalnego „Nowe Brzmienie”: Maja Pańczyk, Karolina Kopała, Oliwia Perc, Lena Małodzińska, Natalia Rusek, Julia Owoc i Iga Pańczyk. Do finałowych przesłuchań zakwalifikowała się Oliwia Perc, która w finale wyśpiewała jedną z dwóch nagród przyznanych w jej kategorii, która liczyła w sumie blisko 30 osób! Dodamy, że Oliwka otrzymała jedną z 11 nagród przyznanych pośród 150 uczestników – to ogromny sukces! Już nadchodzi kolejna edycja Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu!
Każdą nową edycję festiwalu poprzedza wydanie festiwalowej płyty z premierowymi piosenkami dla dzieci i młodzieży.
Kolejny raz na płycie „Wygraj Sukces” mamy swoją reprezentantkę.
W tym roku jest to Natalka Rusek, która na płycie wykonała utwór „Bo to jest rodzina”.
Zapraszamy do wysłuchania piosenki! Serdecznie gratulujemy wokalistkom oraz Pani Instruktor Bożence Mazur-Kołek i życzymy kolejnych sukcesów!!!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na Facebook.

https://www.youtube.com/watch?v=iwJwZvcUZEM

Poleć ten artykuł znajomym!